خانواده شاسی‌بلند ب‌ام‌و تا ۲ سال دیگر بدون نقص می شود

سال ۱۹۹۹ میلادی , ب‌ام‌و با معرفی او‌لین نسل X5 ورود خود را رسما به دنیای شاسی‌بلندها اظهار کرد . این موسسه آلمانی پیش‌بینی آن را کرده بود که اضافه کردن کلاس شاسی‌بلند در کنار نمایندگی پاناسونیک تهرانهای اسپرت و لوکسش , منجر فروش فراتر می گردد و سبد محصولاتش را پررنگ‌تر از شرکت‌های حریف میکند .

ممکن است پیش‌دستی برای ورود به این کلاس نمایندگی پاناسونیک تهرانیی , سر برد این موسسه آلمانی بود تا امروز شاهد فروش نسبتا بالای نمایندگی پاناسونیک تهرانهای شاسی‌بلند و کراس‌اور ب‌ام‌و نسبت به اکثری از رقبای هم‌نمایندگی پاناسونیک تهران باشیم . اکنون از زمان عرضه اولی شاسی‌بلند , نمایندگی پاناسونیک تهران‌های دیگری نیز نظیر X3 , X6 و X1 اضافه شدند . ناگفته نماند که اکس۶ در حین عرضه سبب اختلاف لحاظ منتقدین در دعوا طراحی شد . بسیاری این نمایندگی پاناسونیک تهران را یک کوپه – کراس‌اور یا این که کوپه – شاسی‌بلند میانگین شهری می‌دانستند ولی در حیث مشتری عام , این نمایندگی پاناسونیک تهران همانند دیگر کراس‌اورهای شهری به عنوان شاسی‌بلند گزینه خطاب قرار میگیرد .

گزارش‌های جدیدی منتشر شده‌اند که از اضافه شدن دسته X2 خبر می دهند . ممکن است برایتان دیدنی باشد که گزارش‌هایی بر پایه ی عرضه نوع اکس۷ تا ۲ سال دیگر هم منتشر شده است! شرکت‌ ب‌ام‌و تصمیم داراست تا دو سال آینده ۴۰ نمایندگی پاناسونیک تهران از محصولاتش را به‌روز نماید و معرفی گونه X2 جزو یک کدام از اقدامات قطعی این شرکت آلمانی است . این نمایندگی پاناسونیک تهران قرار است از سال ۲۰۱۸ به فروش برود . در سایت نمایندگی پاناسونیک تهران پاریس در سال ۲۰۱۶ , ب‌ام‌و از کانسپتی در بعد ها و اندازه یک کراس‌اور شهری رونمایی کرد .

به تازگی عکس و فیلم‌های جاسوسی از یک کراس‌اور ب‌ام‌و لورفته که به کلاس X2 اشاره دارند . با اینکه که این اتومبیل با برچسب پوشانده شده تا اطلاعات متعددی را به نمایندگی پاناسونیک تهرانسازهای رقیب و مردمان لو ندهد , توقع میرود این اتومبیل شباهت‌هایی به کانسپت دو سال پیش داشته باشد . این شباهت‌ها لزوما به معنای طراحی یکسان وجود ندارد اما پلت‌فرم و به کار گیری از المان‌هایی برای تعریف و تمجید زبان‌طراحی اسپرت قادر است وجه اشتراک این دو باشد . پیرو می توانید ویدیو جاسوسی از ب‌ام‌و X2 را ببینید .

Play Video
دانلود
خانواده کراس‌اورهای ب‌ام‌و شباهت‌ پباده سازی نسبتا زیادی به نیز دارا‌هستند و تنها در جزییاتی با هم فرق می‌نمایند . به همین منظور است که با دیدن عکس‌های جاسوسی و فرم کلی بدنه , شباهت‌های تنگاتنگی به اکس ۱ دیده میگردد . در گزارش‌ها آمده که پلت‌فرم اکس ۲ به عبارتی پلت‌فرم اکس۱ است . این نمایندگی پاناسونیک تهران شاید چهار چرخ محرک است و به یک پیشرانه ۴ سیلندر خطی تویین توربو مجهز می‌شود . این پیشرانه ۲ لیتری احتمالا صفر تا صد حدودی ۶ ثانیه و حداکثر سرعت ۱۳۰ مایل بر ساعت ( حدود ۲۱۰ کیلومتر بر ساعت ) داشته باشد .

در امر طولانی تر شدن خانواده اکس ب‌ام‌و در ابتدا انتقادهایی وارد شد ; این که بیش تر شدن سری‌ها مختلف اما مشابه باعث سردرگمی مشتریان هنگام خرید می شود و اتفاقا فروش سری‌های شاخصی نظیر اکس۳ و اکس۵ نیز به دنبال این اقدام کاهش پیدا می کند .

درحقیقت از X1 گرفته تا X6 , همه کراس‌اورهای شهری می باشند که هرچه به سوی ‌عضو بزرگ‌تر می‌رویم , امکانات , اقتدار و اما , نمایندگی پاناسونیک تهران بیشتری نیز دارا هستند . برخلاف انتظارات و انتقادها , مالامال کردن کوچک‌ترین کراس‌اور شهری یعنی اکس۱ و بزرگ‌ترین یعنی اکس ۶ سبب ساز شد تا مشتریان با توجه به منظور و میزان دارایی خویش حق انتخاب داشته باشند . پیرو می‌توانید تصاویر جاسوسی X2 را ببینید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *