نسل جدید مگان تا ماه آتی وارد بازار کشور ایران خواهد شد

نسل نو دوربین مداربسته ارزانی مگان به‌زودی بوسیله نگین دوربین مداربسته ارزان , نماینده قانونی این دوربین مداربسته ارزانساز فرانسوی وارد بازار ایران خواهد شد .

نگین اتومبیل نماینده رسمی شرکت رنو در ایران بیان کرد که طی ماه روان , نسل تازه دوربین مداربسته ارزانی مگان را به‌عنوان جایگزین سدان جایگاه متوسط فلوئنس به سبد محصول ها خویش طولانی تر خواهد کرد .

دوربین مداربسته ارزانی مگان در بخش دوربین مداربسته ارزان دوربین مداربسته ارزان بضاعت و توان و انتقال قدرت , دارای نمونه‌های مختلفی است ; البته نگین دوربین مداربسته ارزان اعلام نکرده که دوربین مداربسته ارزانی وارداتی این مجموعه دارای چه خصوصیات دوربین مداربسته ارزان است . همینطور مورخ دقیق ورود این دوربین مداربسته ارزان در هاله‌ای از ابهام است ; ولی به حیث می‌رسد تا وسط تابستان می بایست شاهد ورود و رونمایی از این اتومبیل در باطن کشور باشیم .

رنو مگان دوربین مداربسته داهوا

نسل تازه دوربین مداربسته ارزانی مگان از سال ۲۰۱۶ در خط دوربین مداربسته ارزان شرکت رنو در شهر بورسای ترکیه ایجاد می شود . کارخانه شرکت رنو در ترکیه با اسم اویاک – رنو , با هدف ساخت هر ساله ۵۰۰ هزار دستگاه اتومبیل در هم اکنون عمل است که ۸۰ درصد این دوربین مداربسته ارزان ها با هدف صادرات به بازار حیطه از جمله ایران دوربین مداربسته ارزان می شود . سهم مجموعه دوربین مداربسته ارزانسازی رنو در شرکت سرمایه‌گذاری مشترک ( جوینت‌ ونچر ) اویاک – رنو ۵۱ درصد و ۴۹ درصد باقی مانده وابسته به شرکت اویاک متعلق به ارتش ترکیه است .

نگین دوربین مداربسته ارزان اخیرا دوربین مداربسته ارزانی شاسی‌بلند سایز پهناور کولئوس و سدان مدرن و توسعه یافته تالیسمان را که در کارخانه رنو واقع در کره جنوبی ایجاد میگردند , وارد بازار سرزمین کرده است .

پیوند نوشته در کردمدیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *