نکاتی دارای اهمیت در شست و شوی خرید خودرو فروش خودرو!!

بهتر است اطراف چراغ­های جلو را قبل از نظافت کردن توسط چسب­های نواری منحصربه‌فرد بپوشانید تا مانع از جراحت دیدگی بدنه رنگی خرید خودرو فروش خودرو گردید .

در آغاز رینگ چرخ و تایر را تماما مرطوب کرده و آن‌گاه توسط اسپری اختصاصی یا این که برس , مبادرت به نظافت کردن آن ها بنمائید . فایده از برس‌های قابل انعطاف منجر می­‌گردد بتوانید آلاینده‌­هایی که در نقاطی از حلقه چرخ قرار گرفته و از حیث ناپیدا می‌باشند را از لا‌به‌لا ببرید که اکثر این آلاینده ها ذرات لنت ترمز می باشند و بعد از آن با آب را بشویید و بعد رینگ­های چرخ را خشک نمائید .

در اکثری از اتومبیل­‌های مدرن قطعاتی به چشم می‌­خورد که به لحاظ قطعه فلزی براق میرسد البته آن‌ها چیزی نیستند جز قطعات پلاستیکی دارای پوشش کرومی و یا این که فلزاتی که دارای پوشش رنگی براق میباشند . برای تمیزکاری این قسمت­ها می­بایست از مواد واکسی مخصوص که به بازه زمانی فقط یکسری ثانیه روی آنان قرار میگیرد استعمال کرد . فلزات فارغ از پوشش از خویش رنگی خاکستری روی پارچه واکس بر جای می‌گذارند و در‌صورتی‌که چنان چه چنین رنگی روی پارچه قرار نگرفت این بدان معناست که روی آن ماده مخصوصی که جنبه پوششی داشته جای‌دارد .


پرداختن به جزئیات منفعت از منزلت بیرون و برس های اختصاصی می­تواند آلاینده­هایی که در درزها و سوراخ انباشته شده‌­اند را از آن ها خارج کند . همواره اطمینان از کم آب بودن خرید خودرو فروش خودرو قبل از واکس زدن داشته باشید .

چنانچه که رنگ خرید خودرو فروش خودرو شما مشکی بوده وظیفه‌های تمیز کردن شما دو برابر می­شود و علاوه بر آن مدل پولیش رنگ­های مشکی با بقیه رنگ‌­ها متفاوت است و توصیه می­شود از پولیش­‌های سیاه رنگ به کار گیری نمایید چون این پولیش‌­ها هیچ نوع باقی‌مانده سپید رنگی در درزها و شکاف ها باقی نمی­‌گذارند .

چنان چه از پولیش های شیمیایی منحصر به فرد به کار گیری نمائید می توانید مجدداً شفافیت زیادی به رنگ­‌های کهنه بدهید . اتومبیل­‌هایی که دارای لایه رنگ کیلر می‌باشند که که معمولاً خرید خودرو فروش خودرو هایی که پس از ده سال خرید و فروش خودرو میلادی تشکیل‌شده گردیده اند دارنده این لایه میباشند می بایست از پولیش هایی استعمال کنند که برچسب عدم جراحت دیدن به لایه رنگ کیلر روی آن ها وجود داشته باشد .

پولیش های وحشتناک دلخواه ترین ماده برای خرید خودرو فروش خودرو های دیرین می باشند که فاقد لایه رنگ کیلر می باشند . در صورتی‌که می خواهید مطمئن شوید که رنگ خرید خودرو فروش خودرو شما دارنده چنین لایه ای است از همان روشی به کارگیری کنید که درباره ی تصویر ۳ به آن اشاره شد .

عدم دقت کافی به قطعات پلاستیکی سبب ساز می‌گردد که ظاهر آن مضاعف زودتر از حد معمول کهنه به لحاظ رسد . مواد حفظ کننده کننده تا حدودی می‌توانند امداد کنند امّا مقاومت چندانی در زیر فروغ آفتاب ندارند . کرم های منحصربه‌فرد برای این کار وجود دارا هستند و ضمنا سفارش میشود که از واکس منحصربه‌فرد کفش برای این قطعات و جلا دادن به آن‌ها استفاده نکنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *